ALS71H103QW500
CAP ALUM 10000UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71H103QW500
ALS71H103QW500 Hakkında
KEMET ALS71H103QW500, 10000 µF kapasitansı ve 500V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapı barındıran bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 29 mOhm ESR değeri ve 23 mOhms impedansı ile düşük dirençli tasarıma sahiptir. 100 Hz'de 23.5 A ve 10 kHz'de 32.4 A ripple current özelliğine sahiptir. -40°C ile +85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek gerilim endüstriyel sistemleri, güç kaynakları ve filtering uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V