ALS71G912NW450
CAP ALUM 9100UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71G912NW
ALS71G912NW450 Hakkında
KEMET ALS71G912NW450, 9100 µF kapasitansına ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasiye montajlı, vida terminalli radyal konfigürasyonla sunulan bu komponent, ±20% toleransa ve 20.000 saatlik ömür garantisine (-40°C ~ 85°C işletme sıcaklığında, 85°C'de) sahiptir. 26 mOhm ESR değeri ve 18 mOhms impedansı ile düşük kayıplı tasarım sunar. 100 Hz'de 19.7 A ve 10 kHz'de 27.4 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve darbe düzeltme devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V