ALS71G562NP500
CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71G562NP
ALS71G562NP500 Hakkında
KEMET ALS71G562NP500, 5600 µF kapasitansı ve 500 V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile ±900 µF'luk sapma aralığında tedarik edilir. 49 mOhm ESR ve 38 mOhm impedansı ile güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel cihazlar ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. 100 Hz'de 16,6 A ve 10 kHz'de 24 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 49mOhm @ 100Hz
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V