ALS71G513NF100
CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71G513NF
ALS71G513NF100 Hakkında
KEMET ALS71G513NF100, 51000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount edilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 12 mOhm ESR değeri ve 25.7 A (100 Hz) ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 85°C'de 20000 saat ömür süresine sahip bu komponentin ±20% toleransı vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 51000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V