ALS71G512NP550
CAP ALUM 5100UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71G512NP550
ALS71G512NP550 Hakkında
KEMET ALS71G512NP550, 5100 µF kapasitanslı, 550V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. 92 mOhm ESR ve 80 mOhm impedans değerleri sayesinde düşük çıkış empedansı sağlar. 22 A ripple akımı kapasitesi (10 kHz) ve 15.9 A (100 Hz) ile yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 20000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans konverterleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 92mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V