ALS71G472NF500
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71G472NF
ALS71G472NF500 Hakkında
KEMET ALS71G472NF500, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V dereceli voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 59 mOhm ESR ve 10 kHz'de 21,1 A riple akımı özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltajlı endüstriyel uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 100Hz
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V