ALS71G133NW350
CAP ALUM 13000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71G133NW
ALS71G133NW350 Hakkında
KEMET ALS71G133NW350, 13000 µF kapasitansiyetine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı endüstriyel ve elektronik cihazlarda enerji depolaması, filtre ve stabilizasyon uygulamalarında tercih edilir. 20 mOhm ESR ve 14 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans yüklerini enerji ile beslemek için uygun performans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% kapasite toleransı, 21.3 A @ 100Hz ripple akım kapasitesi teknik özellikleri tamamlar.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V