ALS71C913MF063
CAP ALUM 91000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C913MF
ALS71C913MF063 Hakkında
KEMET ALS71C913MF063, 91000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile çalışan bu komponentin ESR değeri 9mOhm @ 100Hz olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount kuruluma uygun olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 29.3A @ 10kHz ripple akım taşıma kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans değeri ile üretilen komponentin, 85°C'de 19000 saatlik ömrü bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 91000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V