ALS71C912NP400
CAP ALUM 9100UF 20% 400V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71C912NP
ALS71C912NP400 Hakkında
KEMET ALS71C912NP400 alüminyum elektrolitik kondansatör, 9100 µF kapasitans ve 400V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantılı chassis mount türü, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 24 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sunarak, 26.1 A ripple current kapasitesine (10 kHz) sahiptir. 20000 saat ömür garantisi (85°C'de), ±20% tolerans ile belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 9100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V