ALS71C822QC250
CAP ALUM 8200UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C822QC250
ALS71C822QC250 Hakkında
KEMET ALS71C822QC250, 8200 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında, 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 41 mOhm ESR ve 30 mOhms impedans değerleriyle karakterize edilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 18.1 A, düşük frekans ripple akımı 100 Hz'de 13.9 A'dır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V