ALS71C624QM025
CAP ALUM 620000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C624QM
ALS71C624QM025 Hakkında
KEMET ALS71C624QM025, 620000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V çalışma voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, şasi montajı için vida terminalli radyal kapta sunulmaktadır. 7mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, 36.9A ripple akım kapasitesi ve 20000 saat ömrü (-40°C ~ 85°C) ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile hassas tasarımlar için kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 620000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V