ALS71C623QH100
CAP ALUM 62000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C623QH100
ALS71C623QH100 Hakkında
KEMET ALS71C623QH100, 62000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, 10 mOhm ESR ve 11 mOhms impedans değerlerine sahiptir. Vida terminalli chassis mount tipi kasa içinde sunulan kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 31.8 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, endüstriyel sistemler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile standart kapasitans değerini destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 62000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V