ALS71C622NW550
CAP ALUM 6200UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C622NW
ALS71C622NW550 Hakkında
KEMET ALS71C622NW550, 6200 µF kapasitanslı, 550V rated voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli kasa yapısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. 76 mOhm ESR değeri ve 66 mOhm impedans ile 100Hz'de 17.6A, 10kHz'de 24A ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile genel amaçlı güç kaynağı, enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 76mOhm @ 100Hz
Impedance 66 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V