ALS71C564QW040
CAP ALUM 560000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C564QW040
ALS71C564QW040 Hakkında
KEMET ALS71C564QW040, 560000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltage ile çalışan bu komponentin ESR değeri 5mOhm @ 100Hz olup, chassis mount radial can paketi içinde screw terminals ile bağlantı sağlar. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında 20000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 41.6A ripple current kapasitesi (10 kHz) ile yüksek akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 41.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V