ALS71C512QC350
CAP ALUM 5100UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C512QC
ALS71C512QC350 Hakkında
KEMET ALS71C512QC350, 5100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime uygun olup, vida terminali ile şasi montajı için tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sunar. 100Hz'de 46mOhm ESR değeri ile ve ±20% tolerans özelliğinde tasarlanmıştır. Yüksek frekans (10kHz) ripple akımı 18.1A, düşük frekans (100Hz) ripple akımı 12.9A'dır. Endüstriyel ve ticari güç kaynağı uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V