ALS71C363QW200
CAP ALUM 36000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C363QW200
ALS71C363QW200 Hakkında
KEMET ALS71C363QW200, 36000 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 13 mOhm ESR değeri ve 11 mOhms impedans ile genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yer bulur. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklıklarında, 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahiptir. 34.8 A @ 10 kHz ripple current kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 36000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V