ALS71C273QW250
CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C273QW250
ALS71C273QW250 Hakkında
KEMET ALS71C273QW250, 27000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu kondansatör, chassis montaj tipi vida terminali ile sağlam mekanik bağlantı sağlar. 14mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. 35A ripple akımı yeteneği (10kHz) ve 28A ripple akımı (100Hz) ile güç kaynakları, invertörler, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı endüstriyel devreler için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 20000 saat ömür ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V