ALS71C243QM200
CAP ALUM 24000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C243QM200
ALS71C243QM200 Hakkında
KEMET ALS71C243QM200, 24000 µF kapasitansı ve 200V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığında, 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sağlar. 18 mOhm ESR (100Hz) ve 15 mOhm impedans değerleri ile 10 kHz'de 29.8A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gereken endüstriyel ve profesyonel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 24000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V