ALS71C203QT400
CAP ALUM 20000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C203QT400
ALS71C203QT400 Hakkında
KEMET ALS71C203QT400, 20000 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 12mOhm ESR değeri ile 100Hz'de ölçülmüştür. 10 kHz'de 37.9 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 20000 saatlik yaşam süresi garanti edilmektedir. Genel amaçlı güç kaynakları, UPS sistemleri, inverterler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V