ALS71C163NT350
CAP ALUM 16000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C163NT
ALS71C163NT350 Hakkında
KEMET ALS71C163NT350, 16000 µF kapasitansı ve 350V değerlendirilmiş gerilimi ile tasarlanmış endüstriyel kalitede alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile donatılmış, yüksek ripple akımı toleransına (30.3 A @ 10 kHz) sahiptir. 16 mOhm ESR değeri düşük enerji kaybı sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına karşılık gelen 20.000 saatlik ömrü ile, endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans değeri ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 16000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V