ALS71C133NJ250
CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C133NJ
ALS71C133NJ250 Hakkında
KEMET ALS71C133NJ250, 13000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250 V çalışma gerilimi ile tasarlanmış bu kondansatör, şasi montaj tipi ve vida terminallı radyal yapıya sahiptir. ESR değeri 26 mOhm @ 100Hz olup, 100 kHz'de empedansı 19 mOhms'tir. Maksimum ripple akımı 10 kHz'de 23.9 A'dir. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisine sahip kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V