ALS71C123QM350
CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71C123QM
ALS71C123QM350 Hakkında
KEMET ALS71C123QM350, 12000 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu kondansatör, 100 Hz'de 21 mOhm ESR ve 14 mOhm impedans değerlerine sahiptir. 10 kHz'de 29.7 A ripple current kapasitesine sahip olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi vermektedir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama alanlarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V