ALS71C103QC200
CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C103QC
ALS71C103QC200 Hakkında
KEMET ALS71C103QC200, 10000 µF kapasitanslı 200V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı chassis mount tipinde tasarlanmış, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 40 mOhm ESR ve 31 mOhm empedans değerleri ile karakterize edilen komponent, 10 kHz'de 18.3 A ve 100 Hz'de 14.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V