ALS71C103NP350
CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71C103NP
ALS71C103NP350 Hakkında
KEMET ALS71C103NP350, 10000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Vida terminalli şasi montaj tipi ile endüstriyel ve profesyonel cihazlarda kullanım için tasarlanmıştır. 20000 saatlik ömür garantisi 85°C'de, -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı filtrelemelerde uygulanır. ESR değeri 24 mOhm @ 100Hz, ripple akım kapasitesi 26.2 A @ 10 kHz olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V