ALS71A752NJ400
CAP ALUM 7500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A752NJ
ALS71A752NJ400 Hakkında
KEMET ALS71A752NJ400, 7500 µF kapasitanslı, 400 V voltaj değerli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount türü bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 20.000 saatlik ömür ve ±20% toleransa sahiptir. 29 mOhm ESR değeri ve 19 mOhms impedansı ile yüksek frekans uygulamalarında 23,7 A ripple akımı (10 kHz), düşük frekansda 16,7 A ripple akımı (100 Hz) kapasitesi vardır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V