ALS71A564NP025
CAP ALUM 560000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A564NP
ALS71A564NP025 Hakkında
KEMET ALS71A564NP025, 560000 µF kapasitansı ile yüksek kapasitif depolama sağlayan alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, vidali terminaller arasında montaj yapılır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, 8mOhm ESR değeri ve 31.9A (10kHz) ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bileşen, 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V