ALS71A561DA350
CAP ALUM 560UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A561DA350
ALS71A561DA350 Hakkında
KEMET ALS71A561DA350, 560µF kapasitansı ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 11000 saat ömür garantisi sunar. 100Hz'de 298mOhm ESR ve 10kHz'de 6.8A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, regülatör deşarj ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 298mOhm @ 100Hz
Impedance 174 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V