ALS71A514NS040
CAP ALUM 510000UF 20% 40V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71A514NS040
ALS71A514NS040 Hakkında
KEMET ALS71A514NS040, 510000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve screw terminal bağlantısına sahiptir. Chassis mount tipinde bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömrü garantisine sahiptir. 7 mOhm ESR ve 8 mOhms impedans değerleri ile düşük direnç özelliği sunar. 100Hz'de 34.1A, 10kHz'de 34.9A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 510000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 34.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V