ALS71A512QC350
CAP ALUM 5100UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A512QC
ALS71A512QC350 Hakkında
KEMET ALS71A512QC350, 5100 µF kapasitansa sahip 350V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama amaçlı kullanılır. 46mOhm ESR değeri ve 30mOhm impedans ile düşük frekans ve yüksek frekans ripple akımlarını (12.9A @ 100Hz, 18.1A @ 10kHz) başarıyla işleyebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 100Hz
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V