ALS71A512LM400
CAP ALUM 5100UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A512LM400
ALS71A512LM400 Hakkında
KEMET ALS71A512LM400, 5100 µF kapasitanslı, 400V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahip radyal kabin tipi pakete sahiptir. ±20% tolerans ve 36 mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, güç dönüştürücüler, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. 85°C sıcaklıkta 19000 saat ömrü, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ve 23.5 A (10 kHz) ripple akımı taşıyabilme kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V