ALS71A391DB550
CAP ALUM 390UF 20% 550V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71A391DB550
ALS71A391DB550 Hakkında
KEMET ALS71A391DB550, 390µF kapasitansına sahip 550V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen cihaz, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 11000 saat ömür garantisi verir. 1.135Ω ESR değeri ve 988mOhms impedans ile düşük frekans (100Hz'de 2.8A) ve yüksek frekans (10kHz'de 4.8A) ripple akımlarını destekler. Yüksek voltaj uygulamaları, güç kaynakları ve filtre devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.135Ohm @ 100Hz
Impedance 988 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V