ALS71A334NP040
CAP ALUM 330000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A334NP
ALS71A334NP040 Hakkında
KEMET ALS71A334NP040, 330000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. ±20% tolerans aralığında 20000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ESR değeri 8 mOhm @ 100Hz olup, 9 mOhms impedansa sahiptir. Ripple current özellikleri 100 Hz'de 31 A, 10 kHz'de 32.1 A'dir. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V