ALS71A303QP200
CAP ALUM 30000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A303QP
ALS71A303QP200 Hakkında
KEMET ALS71A303QP200, 30000 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajı ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Vida terminali (screw terminals) ile şasi montajı destekler. ESR değeri 15 mOhm @ 100Hz ve impedansı 13 mOhm olup, 32 A ripple akım yüksek frekansta (10 kHz) dayanabilir. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile seri üretimde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 30000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V