ALS71A273QW250
CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A273QW
ALS71A273QW250 Hakkında
KEMET ALS71A273QW250, 27000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 14mOhm olup, 10kHz'de 35A ripple akım kapasitesine sahiptir. Şasi montajı için vidali terminal ile donatılmış olan kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V