ALS71A273NW200
CAP ALUM 27000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A273NW200
ALS71A273NW200 Hakkında
KEMET ALS71A273NW200, 27000 µF kapasitanslı ve 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminali ile monte edilir. ±20% toleranslı bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 20000 saat ömür süresine sahiptir. 17mOhm ESR değeri ile düşük reaktans sağlar. 10 kHz'de 28.3A ve 100Hz'de 23.7A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V