ALS71A243NS250
CAP ALUM 24000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A243NS
ALS71A243NS250 Hakkında
KEMET ALS71A243NS250, 24000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V voltaj derecelendirilmesi ile güç elektroniği, endüstriyel şarjlayıcılar, UPS sistemleri ve yüksek kapasitansli enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Vida terminallı kasa türü ve chassis mount montaj özelliği ile sabit kurulumlar için uygundur. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C işletim sıcaklığı aralığında ve 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 16 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği, yüksek ripple akım kapasitesi (29.8A @ 10kHz) sayesinde güç uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 24000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V