ALS71A242DE200
CAP ALUM 2400UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A242DE
ALS71A242DE200 Hakkında
KEMET ALS71A242DE200, 2400 µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 11000 saat yaşam süresi sunmaktadır. 100Hz'de 117 mOhm ESR ve 10 kHz'de 10.2 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynakları, filtre devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial can tipi paketlemesi ile kompakt tasarımlara uygun montaj imkanı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 117mOhm @ 100Hz
Impedance 82 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V