ALS71A204NW063
CAP ALUM 200000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A204NW063
ALS71A204NW063 Hakkında
KEMET ALS71A204NW063, 200000 µF kapasitansı ve 63V voltaj derecelendirilmesi ile tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount yapısına sahiptir. Bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda düşük empedans ve ESR değerleriyle (7 mOhm @ 100Hz) güvenilir performans sağlar. 20000 saatlik ömür @ 85°C ile uzun süreli kullanım için uygundur. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 34.1 A ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve profesyonel güç uygulamalarında, filtreleme, enerji depolama ve stabilizasyon işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 200000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 8 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V