ALS71A203QH200
CAP ALUM 20000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A203QH200
ALS71A203QH200 Hakkında
KEMET ALS71A203QH200, 20000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli şasi montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 21 mOhm ESR değeri ile düşük direnç özellikleri gösterir. 100 Hz'de 21.3 A ve 10 kHz'de 26.3 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, invertörler, enerji dönüştürücüler ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 20000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V