ALS71A202KE400
CAP ALUM 2000UF 20% 400V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71A202KE
ALS71A202KE400 Hakkında
KEMET ALS71A202KE400, 2000µF kapasitesi ve 400V nominal gerilimle tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ESR değeri 87mOhm @ 100Hz ve 52mOhm impedansı sayesinde güç kaynakları, filtreleme ve güç sistemi uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri sağlar. Maksimum 13.6A @ 10kHz ve 7.6A @ 100Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 18000 saat ömür garantisi verilen polar yapıdaki bir kondansatördür. Genel amaçlı güç sistemleri, kontrol devreler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 87mOhm @ 100Hz
Impedance 52 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V