ALS71A184LM040
CAP ALUM 180000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A184LM
ALS71A184LM040 Hakkında
KEMET ALS71A184LM040, 180000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajlı, vidalı terminal bağlantısına sahip radyal kütüphanede bulunur. ±20% toleransa ve 9mOhm ESR değerine sahip olup, 100Hz'de 28.4A ve 10kHz'de 30.3A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 19000 saat ömür garantilidir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 19000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V