ALS71A183QW350
CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A183QW
ALS71A183QW350 Hakkında
KEMET ALS71A183QW350, 18000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V çalışma voltajı ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve güç dönüştürücülerinde kullanılır. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount montajı sağlar. ±20% tolerans, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 20000 saat ömür garantisine (85°C'de) sahiptir. 15 mOhm ESR ile düşük impedans karakteristiği sunarak yüksek ripple akım (34.9A @ 10kHz) kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 26.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V