ALS71A162DF350
CAP ALUM 1600UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A162DF
ALS71A162DF350 Hakkında
KEMET ALS71A162DF350, 1600 µF kapasitanslı, 350 V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 11000 saat ömür süresi sunmaktadır. 100 Hz'de 108 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 64 mOhms impedans değerleri bulunmaktadır. 10 kHz'de 11.6 A, 100 Hz'de 5.8 A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 108mOhm @ 100Hz
Impedance 64 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V