ALS71A135QT025
CAP ALUM 1.3F 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A135QT
ALS71A135QT025 Hakkında
KEMET ALS71A135QT025, 1.3 Farad kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, çivin bağlantı sistemi sayesinde şasi montajına uygun şekilde gelir. 5mOhm ESR değeri ile düşük direnç sağlayarak yüksek ripple akım kapasitesi (43.5A @ 10kHz) sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 20000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu ürün, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1.3 F
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 7 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 42.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V