ALS71A133NF250
CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A133NF
ALS71A133NF250 Hakkında
KEMET ALS71A133NF250, 13000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj değeriyle, düşük ESR (26mOhm @ 100Hz) ve düşük empedans (19mOhms) özelliğine sahiptir. Screw terminalli kasa tasarımı ile şasi montajı için uygundur. -40°C ile +85°C çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 20000 saatlik yaşam süresi garantisi verir. 10 kHz'de 23.2A ripple akımı kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında etkin çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 13000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V