ALS71A132DF400
CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71A132DF400
ALS71A132DF400 Hakkında
KEMET ALS71A132DF400, 1300 µF kapasitanslı 400 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli kasa tasarımı ile chassis mount uygulamalarına uygun olup, genel amaçlı endüstriyel ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır. 122 mOhm ESR ve 70 mOhms impedansı ile düşük kayıplar sağlar. 85°C'de 11000 saat ömür garantisi ile uzun süreli çalışma için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 11.2 A ve 100 Hz'de 5.3 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 122mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 11000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V