ALS71A122KE550
CAP ALUM 1200UF 20% 550V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS71A122KE
ALS71A122KE550 Hakkında
KEMET ALS71A122KE550, 1200µF kapasitanslı, 550V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, vidalı terminal (chassis mount) konfigürasyonunda tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 100Hz'de 385mOhm ESR ve 336mOhms empedans değerlerine sahiptir. 10kHz'de 9.7A, 100Hz'de 6.1A ripple akımı taşıyabilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 18000 saat ömrü garanti edilir. Güç kaynakları, enerji dönüştürme devreleri ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 385mOhm @ 100Hz
Impedance 336 mOhms
Lifetime @ Temp. 18000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 550 V