ALS71A104NT100
CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS71A104NT100
ALS71A104NT100 Hakkında
KEMET ALS71A104NT100, 100000 µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 100 Hz'de 8mOhm ESR ve 10 kHz'de 34.4A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve depolama amaçlı devrelerde tercih edilen yüksek kapasiteli bir komponenttir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V