ALS70U474NF025
CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
ALS70U474NF
ALS70U474NF025 Hakkında
KEMET ALS70U474NF025, 470000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi screw terminallı paketlemesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile 9mOhm ESR ve 10mOhms impedans karakteristiğine sahiptir. 100Hz'de 28A ve 10kHz'de 28.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 20000 saat ömür garantisine sahip olup güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9mOhm @ 100Hz
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V