ALS70U333NS200
CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ALS70U333NS200
ALS70U333NS200 Hakkında
KEMET ALS70U333NS200, 33000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V dereceli voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılan bu bileşen, ±20% tolerans ve 15 mOhm ESR değeri ile karakterize edilir. Şasi üzerine vidali terminaller ile monte edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 20000 saatlik ömür sunan bu bileşen, 29.9 A @ 10 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 29.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V